Skip to main content
 

ZAMIESZKAJ KAMERALNIE - ZIELONA ALTERNATYWA W CENTRUM MIASTA

to kameralna inwestycja zlokalizowana na krakowskim Podgórzu, w doskonale skomunikowanej
okolicy Uzdrowiska Mateczny-Zdrój.

Kameralna zabudowa, inteligentne budynki i mieszkania

Komfortowe mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach. Każdy lokal posiada dodatkową przestrzeń zewnętrzną w postaci balkonu, tarasu, loggi lub ogródka. Mieszkania zostaną bezpłatnie wyposażone w Echo SMART – bezprzewodowy system do zarządzania inteligentnym domem. Na holach i korytarzach bezdotykowa technologia umożliwi Ci  wezwanie windy, lub odblokowanie zamka drzwi wejściowych.

ZNAJDŹ MIESZKANIE

Osiedle ZAM  jest objęte dodatkową ochroną wpłat dzięki Deweloperskiemu Funduszowi Gwarancyjnemu (inwestycja objęta znowelizowanymi przepisami Ustawy Deweloperskiej).

  • Deweloperski Fundusz Gwarancyjny chroniący wpłaty w przypadku m.in. rozwiązania umowy deweloperskiej lub upadłości dewelopera
  • Wpłaty dokonywane po faktycznym zakończeniu etapu prac na budowie
  • Ostatnia rata przekazywana na konto Dewelopera po odbiorze i podpisaniu Umowy ostatecznie przenoszącej własność mieszkania
  • Rachunek powierniczy w mBank S.A.
  • Bezpieczniejsze zasady odbioru mieszkania
  • Szeroki zakres Prospektu Informacyjnego dzięki któremu m.in. dowiesz się więcej o okolicy inwestycji

Wyjątkowe miejsca na mapie Krakowa.
Planty, Stare Podgórze, Zakrzówek, Bulwary Wiślane - wszystko w zasięgu 15 minut na rowerze

Zieleń i udogodnienia podnoszące jakość życia

Starannie zaprojektowana zieleń będzie stanowiła znaczną część osiedla. w 2 etapie osiedla ZAM na dachu powstanie zielony dziedziniec do dyspozycji mieszkańców. Na terenie osiedla znajdzie się również prywatny punkt do odbioru i nadawania przesyłek, ładowarkę pojazdów elektrycznych oraz miejsca na rowery.

Na osiedlu znajdziesz liczne miejsca do rekreacji i wypoczynku

W ZAM Apartments znajdziesz:

Zobacz, jak wygląda ZAM Apartments

 
 
 
1
1

Co zyskujesz kupując mieszkanie na osiedlu ZAM?

We wszystkich mieszkaniach na osiedlu ZAM znajdziesz rozwiązania Echo Smart, czyli inteligentne, wielofunkcyjne zarządzanie całym mieszkaniem za pomocą jednej aplikacji.

Specjalnie dla Ciebie tworzymy wygodne, bezpieczne i dostosowane do Twoich potrzeb miejsca do życia. Poznaj nasze udogodnienia stworzone z myślą o Tobie.

Z myślą o Twojej wygodzie współpracujemy z doświadczonym i zaufanym zespołem architektów i projektantów wnętrz, którzy dopasują przestrzeń idealnie do Ciebie.

Pomagamy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań finansowych dopasowanych do Twoich oczekiwań. Od wyboru mieszkania, po podpisanie umowy będziesz pod naszą opieką.