Skip to main content

MIESZKANIA W CENTRUM Z DUŻYMI OGRÓDKAMI

MIESZKANIE NR 64

 

Czekają na Ciebie cztery pokoje na stosunkowo niedużej powierzchni – lekko ponad 70 mkw. Masz zapewnione naturalne strefowanie mieszkania – po wejściu znajduje się część dzienna czyli salon z aneksem kuchennym, dalej strefa nocna z dwoma pokojami (w sam raz dla dzieci), dwiema łazienkami (a w każdej z nich miejsce na wannę), a na końcu główna sypialnia. W zależności od potrzeb możesz zrezygnować z jednego pokoju i powiększyć przestrzeń salonu. Mieszkanie z każdej strony otacza ogród o powierzchni ponad 1,5 ar! To może być przestrzeń zabaw dla Twoich dzieci lub strefa chillu dla Ciebie!

zobacz mieszkanie

MIESZKANIE NR 33

Klasyczna dwójka na optymalnej przestrzeni 40 mkw! Idealna jeśli mieszkasz sam/a lub z partnerem/ką! Salon z aneksem kuchennym o powierzchni prawie 20 mkw pomieści Ciebie i Waszych przyjaciół, a jeśli zabraknie Wam miejsca to do dyspozycji znajduje się jeszcze ogródek! Spora sypialnia i z miejscem na duuuuużą szafę!

zobacz mieszkanie

MIESZKANIE NR 3

Kolejny klasyk w naszej ofercie – tym razem trzy pokoje na 63 mkw – mieszkanie na planie prostokąta z idealnie doświetloną strefą salonu i aneksu kuchennego od południa! Sypialnie od wschodu – jeśli lubisz kiedy budzi Cię słońce. W komplecie ponad 1ar ogródek.

zobacz mieszkanie

MIESZKANIE NR 1

Potrzebujesz czegoś większego! Trzy pokoje na 74 mkw zapewni ogrom przestrzeni. A może myślisz przyszłościowo i aktualnie nie potrzebujesz tak dużego mieszkania, a jednocześnie chcesz mieszkać i zarabiać? Możesz przearanżować  ten układ na dwie kawalerki – w jednej zamieszkać, a drugą część wynająć. W przyszłości, kiedy zmienią się Twoje potrzeby, przywrócisz mieszkaniu jego pierwotny kształt! Dodatkowy atut to aż 2 prywatne ogródki.

zobacz mieszkanie