Skip to main content
 

ZAMIESZKAJ KAMERALNIE - ZIELONA ALTERNATYWA W CENTRUM MIASTA

to kameralna inwestycja zlokalizowana na krakowskim Podgórzu, w doskonale skomunikowanej
okolicy Uzdrowiska Mateczny-Zdrój.

Kameralna zabudowa, inteligentne budynki i mieszkania

20 mieszkań o metrażach od 43 do 120 mkw. Każdy lokal posiada dodatkową przestrzeń zewnętrzną w postaci balkonu, tarasu o powierzchni dochodzącej do 60 mkw. lub ogródka. Twoje mieszkanie zostanie bezpłatnie wyposażone w Echo SMART – bezprzewodowy system do zarządzania inteligentnym domem. Na holach i korytarzach bezdotykowa technologia umożliwi Ci  wezwanie windy, lub odblokowanie zamka drzwi wejściowych.

ZNAJDŹ MIESZKANIE

Wyjątkowe miejsca na mapie Krakowa.
Planty, Stare Podgórze, Zakrzówek, Bulwary Wiślane - wszystko w zasięgu 15 minut na rowerze

Zieleń i udogodnienia podnoszące jakość życia

Starannie zaprojektowana zieleń będzie stanowiła 50% powierzchni całej inwestycji. Na terenie ZAM powstanie zielony dziedziniec z nowoczesnym placem zabaw oraz strefy relaksu. Do Twojej dyspozycji będzie także ogródek społeczny, przeznaczony pod wspólne uprawy. Na osiedlu znajdziesz również prywatny punkt do odbioru i nadawania przesyłek, ładowarkę pojazdów elektrycznych oraz miejsca na rowery.

Na osiedlu odpoczniesz na dziedzińcu pełnym różnych form zieleni, jak np. ścieżka rekreacyjna z elementami roślinnych ścian

Na osiedlu ZAM znajdziesz:

Zobacz, jak wygląda osiedle ZAM

 
 
1
1

Co zyskujesz kupując mieszkanie na osiedlu ZAM?

We wszystkich mieszkaniach na osiedlu ZAM znajdziesz rozwiązania Echo Smart, czyli inteligentne, wielofunkcyjne zarządzanie całym mieszkaniem za pomocą jednej aplikacji.

Specjalnie dla Ciebie tworzymy wygodne, bezpieczne i dostosowane do Twoich potrzeb miejsca do życia. Poznaj nasze udogodnienia stworzone z myślą o Tobie.

Z myślą o Twojej wygodzie współpracujemy z doświadczonym i zaufanym zespołem architektów i projektantów wnętrz, którzy dopasują przestrzeń idealnie do Ciebie.

Pomagamy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań finansowych dopasowanych do Twoich oczekiwań. Od wyboru mieszkania, po podpisanie umowy będziesz pod naszą opieką.